druhy podlah

můžete nás navštívit i na Google+

betonová podlaha pro NEHLSEN Třinec

Betonové podlahy

Betonové podlahy se provádějí všude tam, kde je požadavek na vysokou zátěž povrchu, nebo jsou součástí nosné konstrukce objektu. Leštěné betonové podlahy jsou vhodné pro podlahy jak v interiérech (sklady, výroby, ....), tak i v exteriérech jako venkovní skladovací prostory, parkovací místa, části komunikací, apod. Venku se provádí většinou s mírně zdrsněným povrchem. Uvnitř pak hlavně s minerálními vsypy, které výrazně snižují obrus povrchu a tím přispívají k snadnější údržbě, ale i delší životnosti.

(více o betonových podlahách)

fotogalerie

polyuretanová podlaha v RACIU

Polyuretanové a epoxidové stěrky

Polyuretanové či epoxidové podlahy jsou vhodné na opravy poškozených betonových povrchů, kde vyřeší jejich prašnost a zlepší možnosti uklízení. Tyto průmyslové podlahy se volí také v provozech, kde je kladen velký důraz na hygienu, jako jsou potravinářské provozy. Tyto stěrky jsou pro svoji snadnou údržbu a možnost volby vyšší chemické odolnosti voleny i do prostorů s určitou chemickou zátěží nebo jejím rizikem. Jsou to buď přímo chemické provozy, nebo prostory v jiných výrobních závodech, kde se manipuluje s chemikáliemi (louhy, kyseliny), nebo se tam manipuluje např. s akumulátory, což jsou třeba místa pro dobíjení baterií elektrických vysokozdvižných vozíků, apod.

fotogalerie

cementový potěr pro RD Vendryně

Cementové potěry

Betonové (cementové) strojně hlazené potěry se používají jako podlahové vrstvy konstrukcí zejména v bytové výstavbě, kancelářských prostorech a jiných místech, kde nedochází k vysoké zátěži podlahy, jako tomu je například ve skladech, či výrobních prostorách. Potěry je možno provádět v podstatě v libovolných tloušťkách , ale převážně se realizují ve vrstvě 4-7 cm. Cementový potěr je vhodný i na podlahové topení a je tedy dobrou alternativou k anhydritovým podlahám a jiným "litým podlahám" běžně prováděným v bytové výstavbě.

(více o betonových potěrech)

oprava čedičové dlažby RADEGAST Nošovice

Opravy podlah

Nabízíme řešení pro Vaše: - rodinné domy a bytové domy - garáže - sklady a expedice - montážní haly a výrobní provozy - prodejní plochy - podzemní garáže

Naše podlahy splňují standardní požadavky na průmyslové podlahy jako jsou zatížení, nízký obrus. V případě polyuretanových a epoxidových podlah je to i chemická odolnost, hygienická nezávadnost, bezesparost a atraktivní vzhled.

Naší snahou je zákazníkovi navrhnout nejvhodnější řešení s ohledem na jeho potřeby a finanční možnosti.

fotogalerie

NOREN, s.r.o. Konská 46, 739 61 Třinec, tel. 603 212 219, e-mail: noren@noren.cz